Załóż bezpłatne konto
MENU

Cennik na przesyłki paletowe zagraniczne

WYCENA PALETY ZAGRANICZNEJ 

lub skorzystaj z poniższego formularza zapytania o koszt wysyłki palety zagranicznej

 

Dla wszystkich, którzy pragną skorzystać z naszych usług przygotowaliśmy licznik kosztów. Kalkulator cen pozwala wyliczyć w sposób indywidualny nakłady finansowe, jakie wiążą się z przesyłką paletową bądź zwykłą o konkretnej masie w określone miejsce. Narzędzie pozwoli w prosty sposób obliczyć koszt, jaki generują przesyłki paletowe oraz zwykłe. Z uwagi na odmienny charakter każdego zlecenia, nie byliśmy w stanie umieścić pełnego cennika, dlatego też postawiliśmy na prostą w obsłudze obliczarkę. Jej mechanizm zaprezentuje wynik konkretny i przewidziany dla danej paczki. Kalkulator pozwala na uwzględnienie wymiarów, sposobu pakowania, a także miejsca dostawy.

Przy porównywaniu kosztów transportu należy pamiętać o podaniu konkretnych wymiarów, jakimi cechują się przesyłki paletowe, mając na uwadze wymagania dotyczące paczek sortowalnych, niesortowalnych, czy dłużycowych. Czas wyceny wynosi około godziny w dni robocze między godziną 8:00 a 16:00. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia przez Państwa oferty finansowej następuje rozpoczęcie realizacji usługi. Czas odbioru oraz doręczenia paczki zależy od wymagań poszczególnych firm kurierskich. Z reguły nie przekracza dwóch dni roboczych. Świadczymy usługi na terenie kraju i za granicą.

 


Na co zwrócić uwagę przy przesyłkach paletowych?

Dostarczenie przesyłki paletowej nie jest standardową usługą, dlatego przed nadaniem paczki tego typu należy mieć na uwadze następujące zasady:

  • Nie przywozimy palety do Klienta, zobowiązany jest do pozyskania jej we własnym zakresie. Możliwe jest wykorzystanie palety drewnianej oraz z tworzywa sztucznego. Nie wymagamy znaczka EUR.
  • Zastosowane przy przesyłce palety nie mogą być uszkodzone ani zniszczone w inny sposób (np. przegniłe).
  • Na Kliencie spoczywa obowiązek przygotowania paczki do przewozu. Towar musi być opakowany i zabezpieczony w chwili przyjazdu kuriera.
  • Klient musi nanieść na paczkę wydrukowaną etykietkę transportową. Zostaje ona przesłana Klientowi po opłaceniu przez niego transportu.