Załóż bezpłatne konto
MENU

Kurier bez drukowania listu przewozowego

Jeśli nie masz możliwości wydrukowania listów przewozowych, nie posiadasz drukarki lub nie masz dostępu do drukowania wystarczy że wybierzesz z listy kurierów - kurier bez drukowania listu przewozowego.

Cena kuriera bez drukowania listów przewozowych to tylko 20,40 PLN netto - zamów teraz !!!

Wtedy my przekazujemy informacje do kuriera by przyjechał z listami które wypisze na miejscu lub przywiezie ze sobą odbierając przesyłkę.

 

Co powinien oferować dobry kurier

 Zacznijmy od rzeczy najważniejszej. Najlepszy kurier jakiego udało nam się znaleźć, musi dysponować znakomicie rozwiniętą bazą kurierów i centrów logistycznych. Jest to konieczne do tego, aby możliwy był szybki przeładunek paczek, oraz doskonale zaplanowane trasy doręczeń. Poza tym, najtańszy kurier musi mieć rzeczywiście najniższe ceny. Często jest tak, że firma reklamująca się jako najtańsza, wcale nie posiada najniższych cen w rzeczywistości. Po dodaniu do nich opłat paliwowych oraz innych ukrytych kosztów, okazuje się że oferowane przez nią ceny są bardzo przeciętne, a wręcz wyższe niż całej pozostałej konkurencji. Z tego też powodu, należy bardzo dokładnie wczytywać się w cennik firmy kurierskiej, w poszukiwaniu wszelkich ewentualnych niuansów, dopłat, kar oraz dodatkowych pakietów. Ich koszt w większości przypadków znacząco wpływa na ostateczną cenę usługi, oraz na nasz wybór firmy kurierskiej.

Galeria

kurier_bez_drukowania_listu_szybkapaka_tani_kurier