Załóż bezpłatne konto
MENU

Kurier na telefon

Kurier na telefon

Jeśli nie mają Państwo możliwości zamówienia kuriera poprzez naszą stronę internetową lub poprzez formularz online zapraszamy do złożenia zlecenia na kuriera przez telefon - zlecenia telefoniczne przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 pod numerem telefonu: 500380730

Wyślij sms 500380730 - oddzwonimy !

Przed rozmową przygotuj dane przesyłki - wymiary i waga, dane nadawcy i adresata wraz z numerem telefonów oraz ewentualnie adresy mailowe. Powyższe informację usprawnią zamawianie kuriera przez telefon zarówno naszemu pracownikowi jaki i Państwu.

Koszt zlecenie przez telefon koszt usługi kurierskiej + 10 zł

Zapraszamy !

SzybkaPaka.pl

 

Czym wyróżnia się dobry kurier?

Podczas zamawiania usług kurierskich, chcesz otrzymać największą jakość za jak najmniejsze pieniądze. Usługi kurierskie należą do jednych z najbardziej konkurencyjnych na polskim rynku usług. Przy tak bogatej ofercie firm kurierskich, konieczne jest staranne wybranie odpowiedniego usługodawcy. Na jego wybór ma wpływ wiele czynników. Każdy z nich należy wziąć pod uwagę przy wyborze. Pierwszą i najbardziej oczywistą rzeczą jest to, aby najlepszy kurier dla ciebie posiadał wystarczającą zdolność do dostarczania paczek. Choć może to wydawać się oczywiste, nie jest niespotykane. Niejednokrotnie okazuje się, że jakiś kurier dysponuje samochodem w złym stanie technicznym, który uniemożliwia dostawę na czas. Dlatego za każdym razem trzeba przeczytać, jakie opinie na najtańszy kurier w twoim mieście. Na podstawie takich ocen i opinii, możesz przyznać lub nie, że ta firma to rzeczywisty dobry kurier w Polsce. Obsługa klienta jest innym kluczowym elementem, na którym każdy przyzwoity kurier musi się skupić. Kiedy klienci mają pytania lub potrzebują wyjaśnień, najlepszy kurier powinien umieć ich udzielić.